Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Bafefouf
ГостинПишувањеПредмет: When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001   Нед Jул 31, 2011 3:19 pm

Кога првиот Вител дует албум беше издаден во декември 2001 година дојде како изненадување за јавноста. Од една страна , модерен дизајн и стил, товарот на предната е голем плус , од друга страна, пак , во собата на цените на мало стана нешто како шок за многу луѓе - More at
Вратете се на почетокот Go down
 
When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ▒╒╬═╣ Cards Needed to Album: [Temporarily Retired Shop] ╞═╬╕░
» New Tier Lists Released!
» Mai-HiME Album Scans
» Duet Crown Lynn Tableware
» Photo-album Noelanders Trophy 2012

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: За Kланот-
Отиди до: