Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
IdioTs.TeamPosts : 53
Join date : 2011-01-16

ПишувањеПредмет: Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !   Чет Јан 20, 2011 1:45 am

Забрането
-Не се карај со било кој јавно си има PM и разберете си се
-Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди
-Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
-Забрането е заканување, вреѓање на членовите
-Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање
-Пишувајте со МАКЕДОНСКА подршка
-Администраторите и Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време.
-Пишувај мислење во темата во која е дадена,а не каде што ќе сакаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Правила на нашиот форум прочитај ги пред регистрирање :) !
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» All Day Breakfast with Andrew James
» Losi SCB Roller
» Wanted: Fox 35 CL Stunt engine

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Правила на форумот-
Отиди до: