Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Известување за пријавата во клан

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
IdioTs.TeamPosts : 53
Join date : 2011-01-16

ПишувањеПредмет: Известување за пријавата во клан    Чет Јан 20, 2011 1:43 am

Значи тие што се пријавивте за клан ке имате можносто во текот на оваа недела (до недела) да изиграте некој пробем микс или цв а може и 1 в 1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Известување за пријавата во клан
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Известување,Пофалба,Критика,Прашање-
Отиди до: