Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Услови за пријавување во clan

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
avatar

Posts : 24
Join date : 2011-01-14

ПишувањеПредмет: Услови за пријавување во clan    Нед Јан 16, 2011 3:43 am

Пријавата треба да изгледа вака :
-Ќе добиеш пробно CW,MIX,или ке играш со нас PUB.
********************************************
1.Име :
2.Години на CS :
3.Ник :
4.Претходни кланови :
5.Остави мсн/фб или додади не(И биди достапен):
6. Да немаш друг клан
7. Кое оружје го користиш и позиција Smile
8. Да имаш Skills се разбира Twisted Evil
9. Колку години си : Very Happy
10.Остави демо или сс доколку имаш :
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://idiots-team.roflforum.net
 
Услови за пријавување во clan
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Skaven Clan Pestilens Rat Ogre Question
» Clan Skryre
» Jackanory's WIP Clan Pestilens skaven, updated 29.11
» Skaven Clan Skryre
» Clan turney?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Пријави се за во Клан-
Отиди до: