Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ако сакате да си го представите кланот под еден услов:

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
IdioTs.TeamPosts : 53
Join date : 2011-01-16

ПишувањеПредмет: Ако сакате да си го представите кланот под еден услов:   Пон Јан 17, 2011 6:30 am

Правила:
Да напишиш FORUM:
Кој сте во KLAN:
Колку деца сте:
Име и презиме твое:
Колку лидери сте:
Колку клана менавте:
Од колку години нагоре:

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Ако сакате да си го представите кланот под еден услов:
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Претстави си го кланот-
Отиди до: