Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Симни ја македонската верзија на Cs 1.6 преведена од Hijack Hacker

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
IdioTs.TeamPosts : 53
Join date : 2011-01-16

ПишувањеПредмет: Симни ја македонската верзија на Cs 1.6 преведена од Hijack Hacker    Пон Јан 17, 2011 12:01 am

megaupload.com ODRJV25J

еве и пач за грешки

http://www.freewebs.com/computergeny2/cs_mkd_1.1_update.exe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Симни ја македонската верзија на Cs 1.6 преведена од Hijack Hacker
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Симни-
Отиди до: