Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Симни програми за полесна игра

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
IdioTs.TeamPosts : 53
Join date : 2011-01-16

ПишувањеПредмет: Симни програми за полесна игра   Нед Јан 16, 2011 11:51 pm

Програмот служи да ви ги зголеми т.н. Refresh Rate-овите додека играте некоја игра. Што значи тој што користи FrefreshLock moже да примети дека сликата му е подобра и почиста додека игра. Доста ви е полесно да ги видите поедини делови на некоји мапи во CS непријателите и т.нos
Само кликнете на него два пати и ќе биде прикажан каде што ви се наоѓаат антивирусто, саатот ... и потоа одете десен клик на него и ENABLED.

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/RefreshLock.shtmlMouse Fix - e registry фајл кој го неутрализира убрзувањео на нишанот во наглите подвиживања. Се инталира така што кога ќе се downloadira registry-то двоен клик на неко и ќе кликнете YES потоа OK.

http://www.techpowerup.com/downloads/763/CPL_Mouse_Fix.html
Game Booster – Зголемва малце FPS! Кога ќе го инсталирате само страртувајте го и кликнете на Switch to Gaming Mode ! Следен прозорец што ќе се отвори ке кликнете CHECK ALL и одете десно долу и CLOSE THEM покасно кога ќе посакате сите програми да се вратат во нормала отворете го Game Booster и кликнете на BACK TO NORMAL MODE!

http://www.iobit.com/gamebooster.htmlCSStrat-Setup-v410 - Имате КЛАН и доста ви е од Тeam Speak како да објаснувате ТАКТИКИ? Ова е програм за вас! Многу е лесен за користење и многу добар за правење тактики !

megaupload.com 9JCJ8EJU

Друг вид на mouse fix
www.rapidshare.com cplmousefix.zip
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Симни програми за полесна игра
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Симни-
Отиди до: