Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Симни цонфиг.цфг доколку си баниран

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
avatar

Posts : 24
Join date : 2011-01-14

ПишувањеПредмет: Симни цонфиг.цфг доколку си баниран    Нед Јан 16, 2011 11:32 pm

доколку сте динамички банувани на некој сервер или доколку вашиот кантер е заразен пораки кои се испишуваат на серверите кога ке стиснете некое копче ова е решението за вас.Симнете го овој фајл

mediafire.com 85q4574efe5053p

и ставете го во вашиот cstrike folder каде што ви е инсталиран кантерот,и проблемот ке биде решен Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://idiots-team.roflforum.net
 
Симни цонфиг.цфг доколку си баниран
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Симни-
Отиди до: