Idiots.Team

IdioTs.Team
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Counter Strike p48 Protocol [ЗА дФ-тим ЗАДОЛЖИТЕЛНО СИМНЕТЕ СИ]

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
avatar

Posts : 24
Join date : 2011-01-14

ПишувањеПредмет: Counter Strike p48 Protocol [ЗА дФ-тим ЗАДОЛЖИТЕЛНО СИМНЕТЕ СИ]    Нед Јан 16, 2011 11:31 pm

Инсталирај го прво
Прво овој:
http://korrupzion.com/cs16patch_full_v35.exe
па потоа овој:
http://korrupzion.com/cs16patch_protocol_v48.exe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://idiots-team.roflforum.net
 
Counter Strike p48 Protocol [ЗА дФ-тим ЗАДОЛЖИТЕЛНО СИМНЕТЕ СИ]
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» lightlord counter version 2
» Old interview with Tuomas Pirinen on Strike to Stun
» Hidden Counter Ideas
» cleaning strike
» A Spell Counter Deck

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Idiots.Team :: Симни-
Отиди до: